PRVNÍ DOMY PŘEDÁNY - JIŽ KOLAUDUJEME

Nízkoenergetický dům přímo od stavitele ihned k nastěhování

V Praze 9, Horních Počernicích

úspora 50%

na energiích

3 roky zdarma

zaplatíme energie za Vás

kuchyňská linka

v hodnotě 300.000 Kč v ceně

Nízkoenergetický dům přímo od stavitele ihned k nastěhování

V Praze 9, Horních Počernicích

úspora 50%

na energiích

3 roky zdarma

zaplatíme energie za Vás

kuchyňská linka

v hodnotě 300.000 Kč v ceně

naše dvojdomy mají

129 m2 obytné plochy, 479 m2 zahrady, 4+KK + pracovna a parkovací stání pro 4 auta z toho 2x kryté 

Naše dvojdomy Vám ušetří až 50% provozních nákladů, protože:

AKČNÍ CENA

S námi se stěhování a zvyšujících se cen energií bát nemusíte. Nyní v ceně nabízíme zvýhodnění přes 1 milion korun. 

Co Vám může chybět, je kuchyňská linka. Vy si jí vyberete a my Vám z její ceny uhradíme až 300.000 Kč.

V ceně vzorového domu 115 je navíc kryté garážové stání pro 2 auta s fotovoltaickými panely, které jsou prvním krokem k dalším úsporám v hodnotě 500.000 Kč.

Chceme Vám zpříjemnit bydlení v novém, a proto za Vás budeme po 3 roky hradit energie. I při současných cenách elektřiny naše domy při komfortním užívání nepřekročí náklad 7.000 Kč měsíčně. Za 3 roky za Vás tedy zaplatíme až 252.000 Kč. 

16.850.000 Kč

Nabídka se vztahuje na 1/2 dvojdomu.

Naše stavby šetří až 50% energie

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK A

Veškeré jednotky mají energetický štítek “A”

ÚSPORA ENERGIE

Naše stavby šetří až 50% provozních nákladů

DEŠŤOVÁ VODA

V zemi najdete nádrž na dešťovku, která ušetří až 32 000 l vody ročně

INTELIGENTNÍ SYSTÉM

Systém Niko intuitivně a přehledně řídí úsporu energií a bezpečnost

spojte se s námi

David Tesař

manažer prodeje

nebo si objednejte zpětné volání

vyberte si ten svůj

Ceník I. etapa

5 MATEŘSKÝCH A ZÁKLADNÍCH ŠKOL

v blízkém okolí

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ STŘEDISKA

v blízkém okolí

VEŘEJNÉ PARKY A VENKOVNÍ FITNESS

přímo v lokalitě

SUPERMARKETY
LIDL, PENY, CČM

v blízkém okolí

Napsali o nás

• titul stavba roku 2008 • titul stavba roku 2008 • titul stavba roku 2008 • titul stavba roku 2008 • titul stavba roku 2008 • titul stavba roku 2008 • titul stavba roku 2008

 

titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008

Další projekty

Návrh bez názvu-6

TISKÁRNA KRISTIÁNOV

Projekt Tiskárna Kristiánov nabízí netradiční bydlení a nebytové prostory v komplexně zrekonstruovaném areálu se zajímavou historií. Dominantou komplexu je 25 metrů vysoký nefunkční komín, který je vidět i ze vzdálených koutů Liberce.

Návrh bez názvu-6

DOMY MCELY

Mcely je místo se silnou pozitivní energií. Se mladými architekty jsme vytvořili sjednocující koncept. Určili jsme hlavní tvary domů, výšky střech, základní barevnost domů. Máme sjednocující filozofii architektury. Duši místa, která architekturu činí krásnější.

Návrh bez názvu-6

KLÁNOVICKÉ TERASY

Pilotní projekt nového žití a bytí. Můžete bydlet v Praze nebo můžete bydlet v zahradním městě Praha – Klánovice. Těšte se ze spojení nejmodernějších technologií pro spokojené a šetrné bydlení. Více informací v rubrice Projekt. Vložte své bydlení do rukou developera s více než 25 letou zkušeností.

STAVÍME PRO VÁS SRDCEM A S LÁSKOU JIŽ 25 LET​

Stavíme bydlení a prostory pro podnikání s vysokým standardem. Využíváme nejmodernější technologie, čímž nejen efektivně snižujeme náklady na provoz, ale vytváříme tak nadčasové prostory pro spokojené, šetrné bytí a žití. Vše co stavíme navrhujeme tak, jako bychom stavěli pro Ty, na kterých nám záleží nejvíce.

Jan Konhefr, jednatel společnosti

Slova, na kterých nám
opravdu záleží

Antonín Pleštil
Read More
Když jsme chystali vzájemnou spolupráci a chystal jsem příslušnou smlouvu, tak jsem především dbal toho, aby obsahovala pojistky pro případ zdlouhavých prací, případně jejich přerušení. Vůbec mne nenapadlo, že budu postrádat nástroje, jak postup prací zpomalit. Zpomalit proto, že jsme spoustu drobností, které projekt neobsahoval a které bylo třeba průběžně upřesňovat, sotva stíhali řešit. A třeba naše obava, zda vnější omítky budou dostatečně trvanlivé, pokud se budou dělat za mrazu, byla do druhého dne vyřešena tím, že se lešení z vnějšku zahalilo igelitem a pod ním se nainstalovaly výkonné ohřívače vzduchu. Smlouvu na stavbu domu jsme podepsali 16.8.2002 a vlastní výstavba započala dne 11.9.2002. Již koncem roku byl dům prakticky hotov. V prvém čtvrtletí roku 2003 probíhaly dokončovací práce, předání od firmy Konhefr pak 2.4.2003 a kolaudace 10.4.2003. Samozřejmě se při takovéto akci, ve Vašem životě zcela ojedinělé, najdou věci, o kterých si řeknete, že by se daly vyřešit jinak a lépe. Ale celkově jsme byli velice spokojeni.
Jiří a Věra Fílovi
Read More
V roce 2012 Honza koketoval s myšlenkou stavět malé domy za 100 dní. Vím, že to vyzkoušel na několika stavbách, a přes všechny nesnáze mu to klapalo. U našeho domu to vzhledem k náročnějšímu typu stavby nešlo, ale i tak to bylo pěkně rychlé. Honza nám dům začal stavět v září 2013, do domu jsme se nastěhovali v květnu 2014. V domečku se nám bydlí moc fajn. Po 7 letech vše funguje, jak má. Jsme moc rádi, že nám stavbu realizoval právě on. Jako perličku ze stavby si pamatuji, že jsem přišel jednu sobotu na kontrolní den o půl hodiny dříve než Honza. Jeho kluci pracovali v normálním stavebním tempu. Poté, co dorazil Honza, tak se jejich tempo zdvojnásobilo a já měl pocit, že po stavbě poletuje 30 mravenečků. Tohle tempo se nedá celý den udržet, ale „mravenečci“ ho udrželi po celou hodinu a půl, co byl Honza na stavbě. Bylo vidět, že k němu jeho lidé mají obrovský respekt.
Vojtěch Hruška
Read More
Jsem majitelem tří domů vystavěných panem Konhefrem. Se všemi domy jsem až na drobnosti navýsost spokojen.
Jitka Štenclová, Cyril Höschl
Read More
Na spolupráci s panem Konhefrem vzpomínáme moc rádi. Obdivovali jsme jeho pracovitost a také rychlost, s jakou naši zakázku zvládl. Co se nám moc líbilo, že jeho slovo vždy platilo. Zároveň jsme ocenili jeho flexibilitu při tom, když jsme si domlouvali jakékoliv změny na připraveném projektu, vždy nám vyšel vstříc.
Michal Novák
Read More
Bydlí se nám moc dobře a projekt výstavby za mne je unikátní a všem se moc líbí. Honza má obrovský přehled o probíhajících (vlastních) stavbách a jedná s klienty osobně, a toho si já cením nejvíc! Neposílá za sebe na jednání někoho jiného a chce u toho být osobně a opravdu se zajímá. Projekt Na Americe je TOP a takhle by se mělo stavět - stejný styl, vkusné, originální, nadčasové.
rodina Ferklovi
Read More
Dům se zahrádkou pro naši velkou rodinu, kam se všichni dobře vejdeme, byl dlouho naším snem. Moderní vzhled a ohled k životnímu prostředí díky například zelené střeše nebo využívání dešťové vody je dům přesně podle našeho gusta.
Previous
Next